Για να σας παρέχουμε την καλύτερη online εμπειρία η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies.

Εάν δεν αλλάξετε τις ρυθμίσεις του προγράμματος περιήγησης, συμφωνείτε με αυτό. Μάθε περισσότερα...

Συμφωνώ

Cookies Για να εξασφαλίσουμε τη σωστή λειτουργία του ιστότοπου, μερικές φορές τοποθετούμε μικρά αρχεία δεδομένων στον υπολογιστή σας, τα λεγόμενα «cookies». Οι περισσότεροι μεγάλοι ιστότοποι κάνουν το ίδιο. Τι είναι τα cookies; Τα cookies είναι μικρά αρχεία κειμένου τα οποία ένας ιστότοπος αποθηκεύει στον υπολογιστή σας ή στην κινητή σας συσκευή όταν επισκέπτεστε αυτόν τον ιστότοπο. Με τον τρόπο αυτό, ο ιστότοπος θυμάται τις ενέργειές σας και τις προτιμήσεις σας (όπως γλώσσα, μέγεθος γραμματοσειράς και άλλες προτιμήσεις απεικόνισης) για ένα χρονικό διάστημα, κι έτσι δεν χρειάζεται να εισάγετε τις προτιμήσεις αυτές κάθε φορά που επισκέπτεστε τον ιστότοπο ή φυλλομετρείτε τις σελίδες του.

Πως χρησιμοποιούμε τα cookies;

Ορισμένες από τις σελίδες μας χρησιμοποιούν cookies για:

να αποθηκεύουν τις προτιμήσεις σας για την εμφάνιση του zougla.gr. να εμφανίζονται διαφημίσεις σχετικές με τα ενδιαφέροντά σας.

την εκτέλεση βασικών λειτουργιών του site, όπως την προσθήκη προϊόντων στο καλάθι. την αξιολόγηση της αποτελεσματικότητας των διάφορων λειτουργιών του site, με τη βοήθεια του Google Analytics.

Επίσης, ορισμένα βίντεο ενσωματωμένα στις σελίδες μας χρησιμοποιούν cookies για να συγκεντρώνουν ανώνυμα στατιστικά στοιχεία για τον τρόπο με τον οποίο φθάσατε ως το συγκεκριμένο σημείο και για το ποια βίντεο επισκεφτήκατε. Η ενεργοποίηση αυτών των cookies δεν είναι απαραίτητη για τη λειτουργία του ιστότοπου αλλά, μέσω αυτών θα έχετε δυνατότητες για καλύτερη φυλλομέτρηση. Μπορείτε να διαγράψετε αυτά τα cookies, ή να αποκλείσετε την πρόσβαση σε αυτά, αλλά αν το κάνετε ορισμένα χαρακτηριστικά του ιστότοπου ίσως να μην λειτουργούν ικανοποιητικά. Οι πληροφορίες που σχετίζονται με τα cookies δεν χρησιμοποιούνται για να σας ταυτοποιήσουν προσωπικά και έχουμε τον απόλυτο έλεγχο των δεδομένων του μοτίβου.

Πώς να ελέγχετε τα cookies

Μπορείτε να ελέγχετε και/ή να διαγράφετε τα cookies ανάλογα με τις επιθυμίες σας. Μπορείτε να διαγράψετε όλα τα cookies που βρίσκονται ήδη στον υπολογιστή σας, όπως και να ρυθμίσετε τους περισσότερους φυλλομετρητές κατά τρόπο που να μην επιτρέπουν την εγκατάσταση cookies. Ωστόσο, στην περίπτωση αυτή, ίσως χρειαστεί να προσαρμόζετε εσείς από μόνοι σας ορισμένες προτιμήσεις κάθε φορά που επισκέπτεστε έναν ιστότοπο, και επίσης ενδέχεται να μην λειτουργούν και μερικές υπηρεσίες.

Ποιοι είναι οι μαθητές Δημοτικού από τη Μαγνησία που πέτυχαν σε Πανελλήνιο Διαγωνισμό Μαθηματικών

17.05.2019 10:03
Σχολιάστε πρώτοι!

 

 

Από την Επιτροπή Διαγωνισμών του Παραρτήματος του Ν. Μαγνησίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας (Ε.Μ.Ε.), ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του 13ου Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού «Μαθηματικά + Παιχνίδι» για μαθητές της Ε’& ΣΤ’ Δημοτικού, που πραγματοποιήθηκε την 1η Μαρτίου 2019 σε όλα τα σχολεία Πανελλαδικά. Στον διαγωνισμό συμμετείχαν 2.300 μαθητές και μαθήτριες από όλα τα Δημοτικά Σχολεία του Ν. Μαγνησίας.
Ανακοινώνεται ότι στην Τελετή Απονομής, την Κυριακή 9 Ιουνίου, στη μεγάλη αίθουσα του Πνευματικού Κέντρου της Ι. Μ. Δημητριάδος θα απονεμηθούν μετάλλια, αριστεία και βραβεία στους επιτυχόντες μαθητές. Η Τελετή Απονομής θα διεξαχθεί σε δυο βάρδιες: α) 10.30-11.30 για τους μαθητές της ΣΤ’ Δημοτικού και β) 11.45 -12.45 για τους μαθητές της Ε’ Δημοτικού.
Ανακοινώνεται επίσης ότι θα απονεμηθούν έπαινοι (στους επιτυχόντες μαθητές που έπονται στη βαθμολογία) και τιμητικές διακρίσεις (στους μαθητές που πρώτευσαν στο τμήμα τους) σε κάθε σχολική μονάδα ξεχωριστά κατά τη γιορτή λήξης της σχολικής χρονιάς κάθε σχολείου. Υπενθυμίζεται επίσης ότι το 9ο Θερινό Μαθηματικό Σχολείο για τους μαθητές της Ε’ και ΣΤ’ Δημοτικού θα πραγματοποιηθεί, όπως κάθε χρόνο και φέτος, στις 24-28 Ιουνίου 2019.
Τα ονόματα των βραβευθέντων είναι τα εξής:

ΣΤ’ Τάξη
Αθανασιάδη Ελένη (1ο Αλμυρού), Αλεξίου Ευαγγελία (29ο Βόλου), Αμβράζη Βασιλική ( Ευξεινούπολης), Αναγνώστου Κωνσταντίνος ( Αφετών), Ανδρεαδάκης Γεώργιος-Αναστάσιος (32ο Βόλου), Αποστολίνα Χριστίνα (3ο Βόλου), Ασδέρης Κωνσταντίνος (1ο Ζαγοράς), Βαλής Χρήστος (9ο Ν. Ιωνίας), Βασίλα Καλλιόπη (7ο Βόλου), Βασιλάκου Θεοδώρα (2ο Βόλου), Βασιλειάδη Ελένη ( Αργαλαστής), Βασιλικού Ευαγγελία (24ο Βόλου), Βεισλλάρ Ανίτα (1ο Ζαγοράς), Βιταλιώτη Όλγα (20ό Βόλου), Βλαχοπούλου Ιωάννα (25ο Βόλου), Βουτσινά Αμαλία (2ο Βόλου), Γάκης Λεωνίδας (1ο Ζαγοράς), Γεωργαντζόπουλος Νικόλαος-Ερμής (25ο Βόλου), Γεωργοπούλου Νεφέλη-Νικολέτα (3ο Βόλου), Γιαντσής Αλέξανδρος-Ελευθέριος (6ο Βόλου), Γιβρόπουλος Ιωάννης (2ο Ν. Ιωνίας), Γκαραβέλη Αφεντία (8ο Ν. Ιωνίας), Γκόμα Ναταλία (2ο Φερών Βελεστίνου), Γκρίνιας Γεώργιος (3ο Αλμυρού), Γουργιώτης Λεωνίδας (1ο Ν. Ιωνίας), Δασκαλάκη Δανάη (16ο Βόλου), Δαφερέρας Δημήτριος (7ο Βόλου), Δέλγα Μαρία-Ελένη (2ο Ν. Ιωνίας), Δεληζήσης Χρήστος ( Ευξεινούπολης), Δημητρίου Ελένη (32ο Βόλου), Διαμαντή Ελένη (22ο Βόλου), Διαμαντή Ευγενία (2ο Βόλου), Δραπανάσκος Ιωάννης (18ο Βόλου), Ευσταθίου Φωτεινή (26ο Βόλου), Ζακόπουλος Θωμάς (20ό Βόλου), Ζαρολιάγκης Ιωάννης (11ο Βόλου), Ζαφειριάδη Ευαγγελία (5ο Βόλου), Ζαχαρού Αριστέα-Νεκταρία (5ο Βόλου), Ζέρβα Κατερίνα (1ο Ν. Ιωνίας), Ζηβέρτ Ελένη-Άννα (1ο Πορταριάς), Ζιάκα Δήμητρα-Δαμιανή (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Ζιάκα Ιωάννα-Μιχαέλα (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Ζιώγας Δημήτριος (32ο Βόλου), Ηλία Θεοδώρα (1ο Αισωνίς-Διμηνίου), Θωμαΐδης Ιάσονας (2ο Βόλου), Ιακώβογλου Νεφέλη (1ο Βόλου), Ιορδανίδης Άγγελος (2ο Ν. Ιωνίας), Κάλαρι Έρικα (11ο Βόλου), Καλοβεδούρη Ευφροσύνη ( Αργαλαστής), Καλόγηρος Ζήσης (2ο Βόλου), Καμβρογιάννη Ευαγγελία (3ο Ν. Ιωνίας), Καραβασάνη Αλεξάνδρα (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Καραβασίλη Ασημίνα (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Καραγιάννη Αλεξάνδρα ( Αχιλλείου), Καραγιάννη Δήμητρα (Αφετών), Καραδέμητρος Πέτρος (2ο Βόλου), Καραλίδου Λυδία ( Ευξεινούπολης), Καραμάνου Ιωάννα-Φωτεινή (1ο Βόλου), Καραμπότσης Δημήτριος (18ο Βόλου), Καραπτσιά Μαρκέλλα-Κυριακή (18ο Βόλου), Καραστάθη Δέσποινα (20ό Βόλου), Καραστεργίου Αλίκη (2ο Ν. Ιωνίας), Καρελάς Ιωάννης-Μάξιμος (1ο Βόλου), Καρνάβα Μαρία (26ο Βόλου), Κασιούρα Χαρούλα-Αποστολία (20ό Βόλου), Κατεργάρη Ανθούλα (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Κατεργάρη Λυδία (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Κατσαρός Χρήστος (1ο Αλμυρού), Κατσιάβαλου Ελένη (26ο Βόλου), Καυκούλας Παναγιώτης (26ο Βόλου), Κεπεσίδη Αθανασία ( Ευξεινούπολης), Κίτσιου Ολυμπία (3ο Φερών-Αγίου Γεωργίου), Κοθωνάς Άγγελος (1ο Αισωνίας-Διμηνίου), Κόκκαλη Μαρία-Ελένη (2ο Βόλου), Κόκκορης Πέτρος (1ο Αισωνίας-Διμηνίου), Κοκώνης Απόστολος (18ο Βόλου), Κολοβός Κωνσταντίνος (18ο Βόλου), Κολτσαρά Ελευθερία (8ο Ν. Ιωνίας), Κουλοφωτιά Χριστίνα-Μαρία (27ο Βόλου), Κουντούρη Ιωάννα (2ο Φερών-Βελεστίνου), Κουντούρης Θεόδωρος (2ο Φερών-Βελεστίνου), Κύβελος Γεώργιος ( Σούρπης), Κυπαρισσάκου Αιμιλία (26ο Βόλου), Κυριαζή Δήμητρα (1ο Ζαγοράς), Κυριαζής Δημήτριος (15ο Βόλου), Κωνσταντινίδη Σεβαστιανή (3ο Βόλου), Κωνσταντόπουλος Νικόλαος-Θησέας (2ο Σκιάθου), Κωστόπουλος Λεωνίδας ( Αχιλλείου), Κωτίδης Ελευθέριος (32ο Βόλου), Λαδιά Ευτυχία (23ο Βόλου), Λαθούρας Γεώργιος (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Λαΐνας Ιωάννης (32ο Βόλου), Λανγκόζι Έλενα (14ο Βόλου), Λατζώνης Παναγιώτης (5ο Αλμυρού), Λιάγκα Αθανασία (1ο Αλμυρού), Μαγιατλή Νικολέτα (18ο Βόλου), Μάγος Άγγελος (6ο Βόλου), Μαμούρα Αντωνία ( Ευξεινούπολης), Μάνος Φώτιος (27ο Βόλου), Μανταλιάς Χρήστος (3ο Φερών-Βελεστίνου), Μανώλης Όθωνας (Ιδ. «Άξιον Εστί»), Μάρας Γεώργιος (23ο Βόλου), Μωραϊτίδης Κυριάκος (16ο Βόλου), Μοναστηριώτης Δημήτριος (1ο Πορταριάς), Μουζάς Γεώργιος (3ο Αλμυρού), Μουράτη Βασιλική (29ο Βόλου), Μπαζή Ιωάννα (1ο Αλμυρού), Μπαλαφούτη Ειρήνη (25ο Βόλου), Μπαμπλένη Κατερίνα (3ο Βόλου), Μπαντάς Μιχαήλ (13ο Βόλου), Μπαρτζώκας Κωνσταντίνος (29ο Βόλου), Μπατακόγια Βασιλική (2ο Φερών-Βελεστίνου), Μπατακόγιας Παναγιώτης (1ο Φερών-Βελεστίνου), Μπλέτσας Κίμων (9ο Βόλου), Μπόλη Μαρία-Ειρήνη (26ο Βόλου), Μπουνταλής Ευάγγελος (7ο Βόλου), Μπουρίτα Παρασκευή (3ο Φερών-Αγίου Γεωργίου), Μωραΐτη Σταυρούλα-Παναγιώτα (1ο Αισωνίας-Διμηνίου), Νέου Αλεξάνδρα-Ελένη (5ο Βόλου), Νικάκη Βασιλική (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Νικάκη Δήμητρα (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Νικητάκη Δάφνη (1ο Σκιάθου), Νίνος Θωμάς (25ο Βόλου), Νταϊλάνι Μέγκι (25ο Βόλου), Ντέμπρα Άννι (5ο Ν. Ιωνίας), Ντιντάκη Ευανθία-Συραγώ (25ο Βόλου), Παλαιογιάννης Γεώργιος (2ο Βόλου), Παν Εν Χούι (Pan En Hui) (Ιδ. «Άγιος Ιωσήφ»), Παν Τια Χούι (Pan Jia Hui) (Ιδ. «Άγιος Ιωσήφ»), Παντέλογλου Λυδία (18ο Βόλου), Παπαγεωργίου Αγγελική (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Παπαδιώτης Ορέστης (Ιδ. «Άξιον Εστί»), Παπαδόπουλος Νικόλαος (11ο Ν. Ιωνίας), Παπαϊωάννου Γεώργιος (25ο Βόλου), Παπαναστασίου Ειρήνη (12ο Βόλου), Παπαρούνα Μαρία (32ο Βόλου), Παπαρρίζος Αναστάσιος (25ο Βόλου), Παπατριανταφύλλου Αρίστη (11ο Βόλου), Πάσιος Σπυρίδων (1ο Αλμυρού), Πατέρα Μελίνα-Κωνσταντίνα (22ο Βόλου), Πατσιαούρας Ξενοφών (1ο Αλμυρού), Πάτσιου Ζωή-Μαρία (18ο Βόλου), Παυλής Αιγέας (27ο Βόλου), Περδίου Κωνσταντίνος (1ο Πορταριάς), Πίσπα Νινέττα (20ό Βόλου), Πίτσος Απόστολος (2ο Νέας Ιωνίς), Πλαστάρας Αθανάσιος (3ο Μηλεών-Αγίου Γεωργίου Νηλείας), Πλαστάρας Ευστάθιος (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Πλιάκας Βασίλειος (6ο Ν. Ιωνίας), Ποντίδα Σοφία (7ο Βόλου), Ποντίδας Ιωάννης (7ο Βόλου), Πούργιας Φίλων (6ο Βόλου), Πρασσά Φωτεινή (1ο Ν. Ιωνίας), Προβίδα Δήμητρα (23ό Βόλου), Πυργανίτης Παναγιώτης (25ο Βόλου), Ρεπανάς Αντώνιος (15ο Βόλου), Ρίζος Δημήτριος (2ο Βόλου), Ρίζος Κωνσταντίνος ( Ιωλκού), Ρίκου Σαβίνα (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Ροδακινιά Αναστασία (11ο Βόλου), Σαμαλτάνη Μαρία (25ο Βόλου), Σαμιώτης Ελευθέριος (Ιδ. «Άξιον Εστί»), Σαρακατσάνος Ανάργυρος (25ο Βόλου), Σκαρλάτος Δημήτριος ( Αργαλαστής), Σκουφογιάννης Κωνσταντίνος (25ο Βόλου), Σμύρνη Παρασκευή (29ο Βόλου), Σούλα Κλάρα (2ο Αγριάς), Σούλκο Ντανιέλ ( Αφετών), Στραγαλινού Έλλη (2ο Βόλου), Στύλλα Ευαγγελία (1ο Πορταριάς), Συνάνης Παναγιώτης (2ο Αγριάς), Σχοινάς Ευάγγελος (25ο Βόλου), Τοπάλη Αλίκη-Ευφροσύνη (3ο Ν. Ιωνίας), Τράικου Αποστολία (2ο Φερών-Βελεστίνου), Τσαλδάρης Αθανάσιος (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Τσαντίκος Παναγιώτης (27ο Βόλου), Τσιάκαβη Νεκταρία (2ο Αγριάς), Τσιγάνη Καλλιόπη-Κωνσταντίνα (1ο Αλμυρού), Τσιγιάννης Γεώργιος ( Αργαλαστής), Τσίκλα Ζωή (20ό Βόλου), Τσιμπανογιάννη Χριστίνα (2ο Αγριάς), Τσιούμα Στυλιανή-Μαρίνα (25ο Βόλου), Τσιούτσιος Ανδρέας (2ο Φερών-Βελεστίνου), Τσιούτσιος Θεόδωρος (2ο Φερών-Βελεστίνου), Τσιούτσου Ευαγγελία (25ο Βόλου), Τσόγια Σπυριδούλα (6ο Βόλου), Τσουκαλά Μαρία-Στυλιανή (32ο Βόλου), Φαναρά Εντισνάγια (1ο Ζαγοράς), Φαναριώτη Ιωάννα (32ο Βόλου), Φαράντος Βασίλειος (15ο Βόλου), Φιλοσόγλου Παναγιώτα (Ιδ. «Άγιος Ιωσήφ»), Φλίσκα Άννα-Μαρία (Ιδ. «Άξιον Εστί»), Φλίσκας Φώτιος-Γαβριήλ (Ιδ. «Άξιον Εστί»), Φράγκου Λουκία (23ο Βόλου), Φώτας Ιάσων (18ο Βόλου), Χαβέλα Αλεξάνδρα (1ο Σκιάθου), Χατζηβαγγέλης Ραφαήλ (25ο Βόλου),. Χατζηβασιλείου Βασιλική (2ο Φερών-Βελεστίνου), Χειμώνα Ιωάννα-Στυλιανή (29ο Βόλου), Χλέμπου Χριστίνα (2ο Αγριάς), Χριστοδούλου Κατερίνα (2ο Βόλου), Χρυσικός Απόστολος ( Σούρπης), Ψιώτας Ανάργυρος (25ο Βόλου).

Ε’ Τάξη
Αγγελής Γεώργιος-Αθανάσιος (1ο Φερών-Βελεστίνου), Ακριβούσης Βασίλειος-Ραφαήλ (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Αλλαϊμπέου Μελίνα (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Αναστασίου Ιωάννης (2ο Αρτέμιδος-Κάτω Λεχωνίων), Αντζούρη Αποστολία (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Αρβανιτίδης Κωνσταντίνος (21ο Βόλου), Ασπρούδη Παγώνα (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Αϋφαντής Δημήτριος (3ο Φερών-Αγ. Γεωργίου), Βασιλούλης Θωμάς ( Ιωλκού), Βεΐζη Ζακλίνα (1ο Αγριάς), Βλάχος Θεόφιλος (6ο Ν. Ιωνίας), Βλάχος Στέφανος (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Γάλλος Όθωνας (2ο Ν. Ιωνίας), Γαρόφλος Κωνσταντίνος (27ο Βόλου), Γεωργακοπούλου Ασημίνα (1ο Σκιάθου), Γεωργοσούλης Νικόλαος (1ο Βόλου), Γιαννίτση Τριανταφυλλιά (2ο Σκιάθου), Γιασαλλάρι Βασίλειος (21ο Βόλου), Γιόλλα Αντριάν (1ο Σκιάθου), Γουβαλάς Παναγιώτης (1ο Φερών-Βελεστίνου), Δεληχαντζή Αριστέα-Ιωάννα (15ο Βόλου), Δημητριάδης Δημήτριος (8ο Ν. Ιωνίας), Διαμαντής Κωνσταντίνος-Στυλιανός (Ιδ. «Άξιον Εστί»), Ευαγγέλου Ουρανία (1ο Φερών-Βελεστίνου), Ζαβού Αικατερίνη (25ο Βόλου), Ζαχαρία Μαρία-Σταματία ( Αφετών), Ζαχαροπούλου Ιωάννα (1ο Αλμυρού), Ζέρκα Ρουντένιο (1ο Σκιάθου), Ζιάμπα Ευθαλία (3ο Αγριάς-Δράκειας), Ζιμπέρι Εύα (21ο Βόλου), Ζωγράφου Άννα (20ό Βόλου), Θεοκλητίδης Κωνσταντίνος (27ο Βόλου), Θεοχάρης Σωτήρης (23ο Βόλου), Καλλίας Ανδρέας (22ο Βόλου), Καλογιάννης Μιχαήλ (1ο Σκιάθου), Κανάρη Κατερίνα (21ο Βόλου), Καουνάς Μάριος (1ο Ζαγοράς), Καπελλάς Λεωνίδας (24ο Βόλου), Καραγιάννη Βαλεντίνα-Λήδα (Ιδ. «Άγιος Ιωσήφ»), Καραγιάννη Ελένη (22ο Βόλου), Καραγιάννης Σταύρος (21ο Βόλου), Καραμέτος Γεώργιος (20ό Βόλου), Καρυοφύλλη Παναγιώτα (2ο Σκιάθου), Καταραχιά Φένια (21ο Βόλου), Κατσαδωράκης Φίλιππος-Κυριάκος (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Κατσάνου Ευαγγελία (3ο Βόλου), Κατσούδας Απόστολος-Χρυσοβαλάντης (2ο Ν. Ιωνίας), Κίντας Παναγιώτης (22ο Βόλου), Κιόσια Αλεξάντερ (2ο Μηλέων-Καλών Νερών), Κοζάκη Βασιλική (1ο Ν. Ιωνίας), Κορμπέτη Λήδα (22ο Βόλου), Κουσκουρίδα Γαβριηλία (2ο Φερών-Βελεστίνου), Κουτίνα Αικατερίνη (20ό Βόλου), Κοψιδάκη Άρτεμις (2ο Σκιάθου), Κυριακοπούλου Αικατερίνη (23ο Βόλου), Κωτούλα Μαρία (3ο Αλμυρού), Λάβδας Γεώργιος (22ο Βόλου), Λαδέρης Ελεύθεριος (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Λάζου Μαρία (1ο Σκιάθου), Λεκάι Βαλέρια (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Λέλου Κερασία (3ο Αλμυρού), Λεπεντζιώτη Ευφροσύνη (3ο Αισωνίας-Σέσκλου), Λιάμτσος Αντώνιος-Μιλτιάδης (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Λουφόπουλος Βασίλειος (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Μάγειρα Χρυσούλα (21ο Βόλου), Μακρή Ελένη (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Μαλακασιώτη Δέσποινα (1ο Αγριάς), Μαμουρέλη Ηλιάνα (21ο Βόλου), Μάνα Κέβιν (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Μαναρά Κατερίνα (5ο Αλμυρού), Μανδώρα Χρυσούλα (2ο Ν. Ιωνίας), Μανωλάς Γεώργιος (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Ματσέλης Νικόλαος (1ο Ν. Ιωνίας), Μερσιννλάρι Κατερίνα (Αφετών), Μηδειάτης Ορέστης (1ο Νέας Αγχιάλου), Μιχαήλ Νικόλαος (6ο Βόλου), Μιχαλακόπουλος Φίλιππος (4ο Αλμυρού), Μουρογιάννη Ευαγγελία (20ό Βόλου), Μουσκάι Αλμέλιο (1ο Σκιάθου), Μπαλαμώτη Ιωάννα-Μαρία (3ο Βόλου), Μπαλατσούκα Ευθυμία (1ο Ν. Ιωνίας), Μπανταβάνος Ραφαήλ-Γεώργιος (3ο Φερών-Αγίου Γεωργίου), Μπάρτζιαλης Αντώνιος (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Μπάρτζου Βασιλική (3ο Αισωνίας-Σέσκλου), Μπατζιάκας Χρήστος (2ο Φερών-Βελεστίνου), Μπάτσου Νίκη (1ο Ν. Ιωνίας), Μπελιβανάκη Μυρτώ (22ο Βόλου), Μπέμπης Κωνσταντίνος (11ο Βόλου), Μπόγια Γεώργιος (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Μπόλλας Δημήτριος (21ο Βόλου), Μπουκώρου Νεφέλη (1ο Φερών-Βελεστίνου), Μπουμπούκη Θεοδώρα-Παρασκευή (1ο Φερών-Βελεστίνου), Νικάκη Ζωή (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Νταής Δημήτριος (27ο Βόλου), Ντίβα Έφι (1ο Αισωνίας-Διμηνίου), Ορόκλου Έλενα (21ο Βόλου), Πανομμάτη Αριστέα (3ο Κάρλας-Καναλίων), Πανταζόπουλος Θεόδωρος (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Παπαβαγγέλη Χαρίκλεια (1ο Σκιάθου), Παπαδάκης Σταύρος (21ο Βόλου), Παπαδημητρίου Ευαγγελία (25ο Βόλου), Παπαΐδου Ελευθερία (2ο Αρτέμιδος-Κάτω Λεχωνίων), Παπακυρίτση Βερονίκη (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Παπαλεξανδράτου Βσιλική (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Παπαρρίζου Ελένη (25ο Βόλου), Πατακιούτης Απόστολος (13ο Βόλου), Πατζίρη Μαρία (1ο Ν. Ιωνίας), Παχή Μάχη (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Περιστερόπουλος Δημήτριος (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Περσελή Χρυσούλα-Ανδριάνα (1ο Σκιάθου), Πέτρου Ιωάννης (Ιδ. «Άξιον Εστί»), Πιτσάς Σάββας (27ο Βόλου), Πρατσά Αναστασία-Μαρία (1ο Αισωνίας-Διμηνίου), Ρεμί Ανδρέας (22ο Βόλου), Ρεπανά Ελένη (15ο Βόλου), Ρίζου Ελευθερία (2ο Αλμυρού), Σακελλαρίου Δήμητρα (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Σακελλιάδης Γεώργιος (2ο Βόλου), Σακελλιάδης Γιώργος (1ο Αισωνίας-Διμηνίου), Σακκά Αγγελική (2ο Αρτέμιδος-Κάτω Λεχωνίων), Σαμαρά Κλεοπάτρα (1ο Αρτέμιδος-Άνω Λεχωνίων), Σαπουνάς Ιωάννης (3ο Βόλου), Σαράφης Δημήτριος (2ο Μηλεών-Καλών Νερών), Σερμέτη Ελπίδα (23ο Βόλου), Σιδεράς Εμμανουήλ-Σωτήριος (9ο Ν. Ιωνίας), Σκαπαριώτη Άρτεμις (1ο Σκιάθου), Σκιαθίτη Στυλιανή (20ό Βόλου), Σκοπελίτη Ιωάννα (21ο Βόλου), Σκούρα Ναυσικά (2ο Αρτέμιδος-Κάτω Λεχωνίων), Σουίπας Γεώργιος (27ο Βόλου), Σούλι Μαριάνα (1ο Σκιάθου), Σπανοδήμου Απωλλίνα (22ο Βόλου), Σπάχου Κων/να (10ο Βόλου), Σπυροπούλου Αλκμήνη (6ο Βόλου), Σταματίου Θεόδωρος (1ο Σκιάθου), Στάμος Βασίλειος (24ο Βόλου), Σταυρίδη Δήμητρα (Ιδ. «Άγιος Ιωσήφ»), Στεφανόπουλος Βασίλειος (2ο Ν. Ιωνίας), Στύλα Ελένη (31ο Βόλου), Στύλας Σπυρίδων (2ο Αισωνίας-Διμηνίου), Συτζάκης Χρήστος-Παναγιώτης (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Τασούδη Χριστίνα (18ο Βόλου), Τέκας Αθανάσιος (1ο Αλμυρού), Τερτίμπας Γεώργιος (1ο Πορταριάς), Τοπάλης Γεώργιος (3ο Ν. Ιωνίας), Τριανταφυλλίδης Ορέστης-Νικόλαος (2ο Πορταριάς-Άλλης Μεριάς), Τριανταφύλλου Νικόλαος (1ο Αγχιάλου), Τρικιώνη Αικατερίνη (20ό Βόλου), Τρύπας Κωνσταντίνος (31ο Βόλου), Τρυφωνόπουλος Ελευθέριος (22ο Βόλου), Τσαγκλιώτη Αλεξάνδρα (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Τσακεροπούλου Νικολέτα (23ο Βόλου), Τσαλδάρη Ελένη-Αναστασία (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Τσεν Άνσεν (Ιδ. «Άγιος Ιωσήφ»), Τσιάκας Νικόλαος (3ο Μηλεών-Αγ. Γεωργίου Νηλείας), Τσιανάς Μενέλαος (1ο Πορταριάς), Τσιούλκα Σωτηρία (1ο Βόλου), Τσουμπέκος Γεώργιος (30ό Βόλου), Τσούμπι Ματίλντα (Cubi Matilda) (1ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Τσώμος Άρης (22ο Βόλου), Φικαράς Γεώργιος (2ο Αρτέμιδος-Κάτω Λεχωνίων), Φιλίππου Βασιλική (1ο Αισωνίας-Διμηνίου), Χανιά Νεκταρία (11ο Βόλου), Χαρατσής Ιωάννης (*2ο Ν. Ιωνίας), Χαρατσής Παναγιώτης (2ο Ν. Ιωνίας), Χαριλάς Ηλίας (14ο Βόλου), Χασάπη Λυδία (3ο Κάρλας-Στεφανοβικείου), Χατζηαργυρίου Ιωάννα (23ο Βόλου), Χαυτούρα Ευανθία (1ο Δ.Σ. Αισωνίας-Διμηνίου), Χρήστου Παναγιώτης (Ιδ. «Άγιος Ιωσήφ).

Προσθήκη σχολίου

Όλα τα σχόλια υποβάλλονται σε έλεγχο μετά την υποβολή τους και πριν τη δημοσίευσή τους.

 

 

 

 

 

Newsletter
Εγγραφείτε στο Newsletter μας για να λαμβάνετε ενημερώσεις για τη σελίδα μας